Vyhľadávanie


Kontakt

Nilayka
www.youtube.com/user/Nilayka

Forum

Dátum: 29.06.2010

Vložil: Dianka

Titulok: Najlepsia osoba na svete

Ahoj Naty, nepoznáme sa moc dlho ale za ten čas čo ťa poznám si mi strašne prirástla k srdiečku, máme věľa spoločného a chápeme jedna druhú, veˇmi veľmi ale veľmi ťa mám rada:-) a mimochodom nádherne kreslíš aj ja by som chcela ma´t taký talent ako ty posielam ti obrovskú pusinku :-)))

Dátum: 29.06.2010

Vložil: Nilayka

Titulok: Re:Najlepsia osoba na svete

Dia , ty si super :)) ale proste stretnutie z wowka ze lool :))

Dátum: 14.06.2010

Vložil: Boh

Titulok: len tak

Hi, ako sa mas? Ak sa vedies?

Dátum: 23.06.2010

Vložil: Nilayka

Titulok: Re:len tak

Cooo ?? a ty si kto ? loool :D boh ?

Dátum: 09.05.2010

Vložil: YugiOh

Titulok: Zhabiiii

:) ja ta tak milujem ty moje zhabiii ze az!!!

Dátum: 24.04.2010

Vložil: ja

Titulok: odkaz

rada by som Ti niečo krásne napísala, ale akosi mi nič nenapadá. Užívaj si života, kým si mladá a bez záväzkov. Nezabúdaj, že máš len jedinú povinnosť v živote - byť šťastná!!!!!!!

Dátum: 22.04.2010

Vložil: Uros Blagojevic Razor

Titulok: Razor

Though Battlefield Bad Company 2 is better game but play what you like :))))....i usually play games when i'm bored...i usually play footbal with my friends on the court :) i suggest you guys abandon your pc's a little and work on your body muscle :) peace :D

Dátum: 22.04.2010

Vložil: Uros Blagojevic Razor

Titulok: Niameyyyyy :D

How is my Queen doing? :))) i dont understand slovakian preety well but i can see you are talking about wow...ROCK ON DUDES!!! :)

Dátum: 22.04.2010

Vložil: Alk

Titulok: :)

Budem navštevovať, ak si najdem čas :)

Dátum: 22.04.2010

Vložil: JOJKO

Titulok: Ahoj

SUPER STRANKA

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>